Krakvet

Firma Krakvet to jeden z największych polskich dystrybutorów różnorodnych karm dla zwierząt. W trosce o jak najlepsze samopoczucie pupilów i ich jak najlepszą kondycję, firma w swoim asortymencie posiada produkty najwyższej jakości od wiodących producentów.

Firma powstała w 2006 roku i od razu niemalże, przebojem zdobyła rynek i serca hodowców, którym zależy na szczęściu i zdrowiu ich ukochanego pupila. Oprócz karm, firma zajmuje się również dostarczaniem różnego rodzaju akcesoriów niezbędnych do prawidłowej pielęgnacji zwierząt, wspierania ich i wspomagania we wzroście i rozwoju.

Od 2010 roku firma rozpoczęła swoją działalność na rynku europejskim, gdzie śmiało może konkurować z lokalnymi dystrybutorami karm i akcesoriów dla zwierząt. Przygotowuje się również do objęcia swoim zasięgiem znacznie szerszego rynku europejskiego.

Dziś Krakvet to jeden z największych sklepów internetowych zoologicznych w Polsce. Swoim zasięgiem, jak już wspomniano objął nie tylko cały kraj ale również sąsiadów. W asortymencie posiada ponad 8 tysięcy produktów i zaopatruje pond 350 tysięcy klientów, co powoduje, że miesięcznie musi obsłużyć ponad 50 tysięcy zamówień.

Jednocześnie firma gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez siebie produktów, dbając o dobro pupilów. A wszystkie produkty, które można znaleźć w sklepie mają służyć tylko i wyłącznie dobru i zadowoleniu zwierzaków.

www.krakvet.pl

Powiązane wpisy