Karma Arion Junior 30/14

Posiadanie psa wiąże się z dużą odpowiedzialności. Jest ona w szczególności wielka, gdy mamy do czynienia z szczeniakiem. Dieta małego pieska musi być odpowiednio zbilansowana, gdyż będzie miała wpływ na jego rozwój. W przypadku takich karm bardzo ważne jest, aby posiadały dużą ilość fosforu i wapnia przyczyniających się do prawidłowego wzrostu kości i ogólnego rozwoju ciała psiaka.

Takie właściwości posiada właśnie karma znanej i cenionej przez właścicieli czworonogów firmy Arion specjalizującej się w tworzeniu produktów żywieniowych dla psów i kotów. Karma Arion Junior 30/14 przeznaczona jest w szczególności dla psów od 4 tygodnia do 12 miesiąca. W swoim składzie posiada elementy, które w znaczący sposób wpływają na rozwój małych piesków. Należą do nich, np. chelaty, które, dzięki zawartych w nich miedzi, żelaza i cynku poprawiają transport tlenu w układzie krwionośnym zwierzaka.

Innym ważnym składnikiem karmy Arion Junior 30/14 jest wyciąg z yuccy mający znaczący wpływ na zapach psich odchodów zmniejszając jego intensywność. W tej karmie znaleźć można również elementy pochodzenia roślinnego jak i mięsnego. Szczególnie ważna jest też obecność nienasyconych kwasów tłuszczowych omega 3 i omega 6 pomagających zachować psu zdrową i błyszczącą sierść. To wszystko wpływa na fakt, iż ta karma cieszy się dużą popularnością.

Powiązane wpisy