Karma Acana Puppy&Junior

Acana Puppy&Junior to wysokiej jakości karma przeznaczona dla szczeniąt poniżej pierwszego roku życia. Głównym składnikiem karmy jest mięso drobiowe oraz ryż. Karma nie zawiera glutenu ani pszenicy. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że szczenięta ras średnich szybko rosną, szczególnie w okresie pierwszego roku ich życia, w związku z czym konieczne jest zapewnienie im wysokobiałkowej oraz wysokoenergetycznej karmy. Taka jest właśnie karma Acana Puppy&Junior, która zawiera również lekko strawne białka oraz tłuszcze, wspomagające intensywny wzrost oraz rozwój szczeniaka.

Karma Acana Puppy&Junior posiada dużą ilość składników mięsnych. Ponad połowa zawartości karmy to mięso pochodzące z kurczaków, hodowanych na wolnym wybiegu. Jakość tego mięsa jak najbardziej odpowiada normom żywieniowym dla ludzi. W karmie znajduje się niska zawartość skrobi, nie ma w ogóle pszenicy ani glutenu, co powoduje, że jest to lekko strawne pożywienie. Dzięki takim dodatkom, jak wyciąg z cykorii, FOS oraz MOS, karma bardzo korzystnie wpływa na rozwój flory bakteryjnej, a także na zdrowie układu pokarmowego psa.

Karma Acana Puppy&Junior wspomaga dobry stan skóry oraz sierści psa, ponadto wspiera jego układ odpornościowy. jest to karma, która posiada odpowiednio dobrane składniki odżywcze, zapewniające zdrowie oraz rozwój psa. Wykazano, iż karma Acana Puppy&Junior zmniejsza ryzyko wystąpienia różnego rodzaju chorób przewlekłych.

Powiązane wpisy