Granula Start

Karma BELCANDO Granula Start - idealna do szczeniąt. Kiedy zostajemy właścicielami szczeniaka staramy się zapewnić mu jak najlepszą opiekę. Wiadomo jednak, że opieka matki jaką sprawuje nad małym szczeniakiem jest niezastąpiona. Zatem poprzeczka jest postawiona bardzo wysoko. Musimy zapewnić mu taką opiekę, aby czuł się bezpiecznie i dobrze. Ważny jest także właściwy dobór diety względem jego potrzeb. Jak wiadomo szczenię potrzebuje dwa razy więcej dawki składników odżywczych niż dorosły pies Firma Belcando proponuje stosowanie karmy Granula Start idealnej dla szczeniąt wszystkich ras od 3-4 tygodnia życia do 3 miesiąca oraz młodych psów małych i średnich ras aż do osiągnięcia dojrzałości.

Jest opracowana na bazie najlepszych produktów mlecznych. Pomaga również przestawić się szczeniakom z pokarmów mlecznych na pokarm stały. Struktura karmy jest przystosowana w taki sposób, aby ułatwić szczeniętom gryzienie pokarmu. Wykorzystać można ją na wiele różnych sposobów np. karmę Granula Start zmieszać z mlekiem odtłuszczonym i w ten sposób powstanie papka przyjemna w konsumpcji. Karma wymieszana z wodą czy z mięsem również stanie się smacznym posiłkiem. Dzięki tak przygotowanej karmie właściciele sami mogą dobierać konsystencję w zależności od potrzeb i rozwoju szczeniąt.

Jedną z głównych zalet karmy Granula Start jest stymulowanie odpowiedniego dla szczeniąt układu odpornościowego, dzięki czemu szczenię świetnie potrafi radzić sobie z odstąpieniem od mleka matki. Inną równie ważną zaletą jest ułatwienie procesu trawienia oraz wspomaganie pracy układu pokarmowego. Karma Granula Start zawiera lecytynę, kwas foliowy oraz drożdże piwne. Składniki te pozwalają zadbać o sierść psa, żeby wyglądała na zdrową, gęstą oraz lśniącą.

Powiązane wpisy