Firma Belcando

Jak wiadomo dostarczenie organizmowi niezbędnych do prawidłowego rozwoju składników odżywczych nie jest wcale takie proste. Zastanawiamy się z czego powinna składać się odpowiednia dieta, aby nasz zwierzak mógł prawidłowo się rozwijać. W dzisiejszych czasach uzupełnianie niedoborów pokarmowych jest dość trudne. Jednak pewna niemiecka firma spróbowała sprostać oczekiwaniom zwierzęcych podniebień i żołądków.

Od wielu pokoleń rodzina założyciela firmy pracowała w rolnictwie, stąd też pewnego dnia zrodził się pomysł rozpoczęcia produkcji karm dla psów opartych na naturalnej bazie. Polecane przez producentów karmy Belcando są przystosowane w taki sposób, aby dostarczyć niezwykle istotnych wartości odżywczych. Produkty potrzebne do tworzenia wyjątkowych karm Belcando pochodzą z ekologicznych farm, dlatego jeśli wasz pupil zacznie spożywać karmy tej firmy będzie zdrowy oraz silny.

Producenci Belcando przez długie lata starali się dopracowywać recepturę karm dla zwierząt. Obserwowali zapotrzebowanie zwierząt na poszczególne składniki. Starali się w pełni sprostać wymaganiom aby zwierzę w pełni akceptowało zawartość danej karmy. Belcando specjalizuje się w odżywianiu holistycznym. Zatem w skład karm produkowanych przez tę firmę wlicza się nie tylko mięso, ale przede wszystkim nasiona, zioła i istotne kwasy tłuszczowe. Produkty firmy Belcando są godne polecenia. Gwarancją smaku są świeże i ekologiczne produkty.

Powiązane wpisy