Brit

Firma Brit to marka karm dla psów, która już od ponad dwudziestu lat cieszy się zaufaniem właścicieli psów z racji tego, że dostarcza opiekunom czworonogów tylko najwyższej jakości produkty.

Wieloletnie doświadczenie, powoduje, że produkowane przez firmę karmy odpowiadają na większość psich potrzeb dostarczając najlepszych składników i wspierając psi wzrost i rozwój.

Właściwy zestaw

Przygotowywane przez Brit karmy to połączenie doskonałego smaku i pełnowartościowych substancji odżywczych. Taki efekt uzyskać można jedynie dzięki składnikom najwyższej jakości, dobranym zarówno pod względem ich wartości odżywczej i energetycznej, ale również pod kątem ich wsparcia dla psa w jego rozwoju, dorastaniu. Karmy te maja za zadanie dbać o psią witalność, kondycję i zdrowy wygląd.

Firma kładzie bardzo duży nacisk na to by wychodzące pod jej nazwą karmy nie budziły nawet najmniejszych zastrzeżeń, stąd też bardzo wysokie standardy, jakie firma sama sobie narzuciła. Dzięki temu każda karma jest najwyższej jakości, spełniając oczywiście również zewnętrzne regulacje.

Zdrowy rozwój

Celem firmy jest przede wszystkim wsparcie psów w ich zdrowym i zbilansowanym rozwoju dzięki odpowiednio dobranej i dopasowanej diecie. Wiadomo bowiem, że każdy pies, zależnie od rasy, wzrostu i trybu życia potrzebuje innych substancji odżywczych. Takie też są karmy przygotowywane przez firmę Brit. Każda z nich przygotowywana jest celowo, dla każdego rodzaju psa, a co za tym idzie najlepiej odpowiada na jego potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu każdy pies dostaje to, co w rzeczywistości jest mu potrzebne. Każdy pies dostaje w pełni odpowiadający jego potrzebom zestaw, a dzięki temu może zdrowo rosnąć, rozwijać się i cieszyć każdym dniem w pełnym zdrowiu i wielkiej radości. Jest to zasługa naturalnych i świeżych składników, bardzo starannego procesu produkcji, który dba o zachowanie wszystkich walorów potrawy i wielkiej staranności. To również jest powód, dla którego firma cieszy się zaufaniem hodowców. Gdyby nie wysokiej jakości produkty, z pewnością klienci nie wracali by do firmy i do jej produktów.

Zdrowy i zadowolony pies to najlepsza rekomendacja dla producenta karmy, a tak właśnie czują się psy po karmie marki Brit. Dzięki niej, pies może zająć się swoimi ulubionymi aktywnościami, bo zdrowie i kondycja mu na to w pełni pozwalają.

Powiązane wpisy