Bosch

Bosch to wyjątkowe karmy dla psów, po które często sięgają właściciele czworonogów chcąc dostarczyć swoim pociechom produktów najwyższej jakości, zarówno smacznych, jak i odżywczych. To właśnie można znaleźć w karmach Bosch i to powoduje, że są tak doskonałe i tak wyjątkowe. Jednocześnie stanowiąc całkiem normalny i codzienny posiłek dla każdego psa. Karma dodatkowo wzbogacona została o nowoczesne substancje wysokiej jakości, jak organiczne związki cynku, lecytynę, karnitynę i ekstrakt z małży.

Karmy firmy Bosch przeznaczone są dla psów trzech kategorii wiekowych, szczeniąt, psów dorosłych i starych. Ponadto, przeznaczone są dla przedstawicieli różnych ras i różnych gabarytów.

Wyprodukowano specjalną linię dla psów wrażliwych i aktywnych, w której składniki odżywcze tak zostały dobrane, by wspierać specyficzne potrzeby takich psów.

Dzięki karmom firmy Bosch, każdy pies otrzyma dokładnie taki jaki jest mu potrzebny zestaw substancji odżywczych, które wzmocnią jego ciało, będą wspierać rozwój i aktywność i pozwolą na utrzymanie doskonałej kondycji na bardzo długie lata. To naprawdę dobre karmy.

Wśród produktów marki Bosch można znaleźć mięso z:

- kurczaka

- królika

- cielęciny

- jagnięciny

- wołowiny

- ryby

Dodatki zaś to:

- marchewka

- jabłko

- ziemniaki

- orkisz

- ryż

- pomidory

Każdy zestaw oczywiście precyzyjnie dobrany, dopasowany w odpowiednich proporcjach i przeznaczony dla konkretnej grupy psów.

http://www.zwierzakowo.pl/sklep/karmy-bosch-dla-psow.html

Powiązane wpisy