Animonda Cat Snack - mięso kurczaka i mięta

Animonda Cat Snack - mięso kurczaka i mięta to smakowity, ale przede wszystkim zdrowy przysmak dla kota, składający się ze świeżego mięsa kurczaka wraz z dodatkiem mięty. Szczególną zaletą produktu jest ponownie zamykane opakowanie, które pozwala na zachowanie świeżości karmy przez cały czas jej spożywania.

Karma Animonda Cat Snack - mięso kurczaka i mięta posiada czyste mięso kurczaka, które było uprzednio staranne grillowane. Produkt ten stanowi doskonały przysmak, który można podawać kotu pomiędzy posiłkami. Karma nie zawiera zboża, cukru, ani żadnych środków konserwujących. Animonda Cat Snack - mięso kurczaka i mięta posiada bardzo chrupiącą strukturę, co wpływa pozytywnie na uzębienie kota. Dodatkowo pielęgnuje także jego zęby. Dzięki zawartości mięty w karmie, zapewniony zostaje świeży oddech.

Mięso z kurczaka stanowi 99.5% zawartości produktu, a mięta 0,5% jego składu. Animonda Cat Snack - mięso kurczaka i mięta to przysmak doceniany przez koty, a także przez ich właścicieli. O wysokiej jakości produktu świadczy przede wszystkim jego pozytywna opinia na rynku. W ofercie firmy Animonda znajdują się jeszcze inne, tego rodzaju przysmaki. Przykładem może być Animonda Cat Snack - mięso kurczaka i siemię lniane. Są to jedne z najczęściej wybieranych produktów w ramach przekąsek, podawanych między posiłkami dla kota.

Powiązane wpisy