Acana Provincial Pacifica Cat

Acana Provincial Pacifica Cat to wysokiej jakości karma, stworzona, zarówno dla kociąt, jak i dla kotów dorosłych. Można ją z powodzeniem stosować dla kotów w każdym wieku. Karma ta zawiera wysoką zawartość świeżego mięsa ryb. W karmie nie zastosowano żadnych zbóż, dzięki czemu zapewnia ona wysoką jakość pożywienia dla każdego kota. W karmie znajduje się wyłącznie białko ryb. Ponadto znajduje się w niej duża ilość kwasów omega.

Dieta każdego kota powinna obfitować przede wszystkim w produkty pochodzenia zwierzęcego. Należy przy tym szczególnie pamiętać o ograniczeniu, bądź całkowitym wykluczeniu zbóż,które stanowią źródło węglowodanów. Acana Provincial Pacifica Cat to karma posiadająca w swoim składzie aż 65% składników, które są pochodzenia zwierzęcego. W karmie tej nie znajdują się z kolei żadne zboża, nie ma też soi ani glutenu. Około 35% karmy stanowią jakościowe owoce oraz zioła, a więc bardzo wartościowe źródło witamin oraz minerałów.

Acana Provincial Pacifica Cat to karma odpowiednia dla kotów w każdym wieku. Została skomponowana z jakościowego mięsa trzech ryb. Karma ta ceniona jest również z uwagi na fakt, że można ją stosować w przypadku kotów, wykazujących uczulenie na drób. Udowodniono, że karma Acana Provincial Pacifica Cat przyczynia się do poprawy kondycji sierści, przede wszystkim dzięki zawartości kwasów omega. Nie zawiera ona konserwantów, co okazuje się niezwykle pomocne w eliminowaniu reakcji alergicznych u kotów. Zawarta w niej duża ilość jakościowego białka oraz mała ilość węglowodanów to dawka optymalna dla każdego mięsożernego kota.

Powiązane wpisy