Acana Provincial Grasslands Cat

Acana Provincial Grasslands Cat to karma przeznaczona dla kotów dorosłych oraz dla kociąt. Jest zatem odpowiednia dla kotów w każdym wieku. Karmę tę charakteryzuje przede wszystkim wysoka zawartość jakościowego i świeżego mięsa, a także brak zbóż. Jest to karma, która zapewnia najwyższą jakość pożywienia oraz zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietę. W karmie Acana Provincial Grasslands Cat znajduje się mięso jagnięce, mięso kaczki oraz ryby, co powoduje, że dostarcza ona kotom lekkostrawnego białka.

W związku z tym, że koty to zwierzęta mięsożerne, ich dieta powinna być bogata w jakościowe produkty pochodzenia zwierzęcego. Taka jest właśnie karma Acana Provincial Grasslands Cat, która nie zawiera ponadto zbóż, dostarczających zbędnych węglowodanów. Karma ta zawiera aż 65% składników, które są pochodzenia zwierzęcego. Nie znajdują się w niej żadne zboża, nie ma też glutenu ani soi. Pozostałą zawartość karmy stanowią natomiast zioła oraz owoce, jako doskonałe źródło witamin oraz cennych minerałów.

Acana Provincial Grasslands Cat to karma przeznaczona dla kotów w każdym wieku. Zastosowano w niej najwyższej jakości mięso jagnięce oraz kacze. Ważny dodatek stanowią także ryby oraz jajko. Jest to karma, którą z powodzeniem można stosować w przypadku kotów uczulonych na mięso drobiowe, czy podatnych na różnego rodzaju alergie pokarmowe. Acana Provincial Grasslands Cat to karma wspomagająca dodatkowo kondycję sierści, przede wszystkim dzięki znajdujących się w niej kwasów omega. Jest karmą pomagającą wyeliminować reakcje alergiczne, ponieważ w jej składzie nie znajdują się żadne konserwanty, nie ma ponadto pszenicy ani glutenu.

Powiązane wpisy