Niekończące się sesje karmienia piersią, pieluchowania i kołysania w okresie niemowlęcym oraz niezliczone wybryki maluchów nie pozostawiają nowym mamom zbyt wiele miejsca na siłownię. Nie ma jednak usprawiedliwienia dla dźwigania ciężarów ciążowych w dniu trzecich urodzin dziecka. Eksperci twierdzą, że powinnaś przestać traktować swoje dziecko jako przeszkodę w rutynie treningowej, a raczej uczynić je jej częścią. Będziesz zaskoczona szybkimi rezultatami. Rozważ to: samo noszenie dziecka może pomóc Ci spalić 211 kalorii w ciągu godziny. Oto kilka zabawnych sposobów na zrzucenie wagi bez rozstawania się z dzieckiem

Pram-a-thon

Pchanie dziecka w wózku może pomóc spalić 160 kalorii na godzinę. Zacznij od 30-minutowego marszu i idź pod górę lub zrób kilka wypustek trzymając rączkę wózka, aby uzyskać pełny trening cardio. Najlepsze jest to, że spacerówka jest odporna na plateau. W miarę jak dziecko rośnie, wózek staje się coraz trudniejszy do pchania, co sprawia, że pocisz się jeszcze bardziej.

Joga dla dwojga

Wiele mam w USA i Wielkiej Brytanii zamienia swoje hantle na dzieci podczas zajęć pilatesu, a inne wykonują asany trzymając swoich podopiecznych. Spróbuj tego: połóż swoje dziecko na wygodnej macie i połóż się obok niego. Następnie zbliż kolana do klatki piersiowej i połóż dziecko bezpiecznie na swoich podudziach, brzuszkiem do dołu. Trzymając dziecko, poruszaj nogami w górę i w dół oraz na boki. Możesz też unieść głowę i ramiona w kierunku dziecka i poczuć, jak napinają się mięśnie brzucha.

Róże ringa ringa

Według badań Harvard Medical School zaangażowanie w umiarkowaną zabawę z dzieckiem może pomóc spalić nawet 300 kalorii. Bądź więc bardziej entuzjastyczna, gdy Twoje dziecko proponuje kolejną rundę "Ringa Ringa Roses". Kiedy ona jest zajęta huśtaniem się w parku, Ty możesz wspiąć się na siłownię, znaleźć drążek do powieszenia i spróbować też podciągania.

Dieta malucha

Dopasowanie swojego malucha kęs za kęs może sprawić, że będziesz tak samo zgrabny jak większość dwulatków. Jennifer Anniston podobno jadła 14 malutkich porcji jedzenia dla niemowląt w ciągu dnia, a następnie obiad dla dorosłych, aby schudnąć. Spróbuj puree z marchewki, duszonych jabłek i zupy z soczewicy. Aby uzyskać jeszcze lepsze wyniki, możesz zjeść połowę miski, a następnie rozmazać porcję na twarzy i wysypać resztę na podłogę jak typowe maluchy.

Aby uzyskać więcej wskazówek i trików i zacząć z najlepszych diet i wyborów treningowych dla Twojego fitnessu, treningu lub planu odchudzania, zarejestruj się już dziś i porozmawiaj z naszymi ekspertami.

Stań się fit z HealthifyMe. Zarejestruj się tutaj

Tags: baby fatFatloss new motherpost pregnancy carepost pregnancy exerciseepost pregnancy weight lossspost-pregnancy transformationpregnancy diettoddler dietways to shed weightlossyoga