Pedigree  Mars

Firma zajmująca się produkcją karmy dla psów, jaką jest firma Pedigree to jeden z czołowych producentów tego typu towarów, cieszący się z jednej strony wielkim zaufaniem w stosunku do marki, z drugiej strony niezwykle wysokim poziomem, jaki reprezentuje każdy produkt. Żeby w rzeczywistości móc wykorzystać te dobra, jakie niesie ze sobą marka Pedigree należałoby oczywiście spróbować jej produktów by móc samodzielnie ocenić. Tak też uczyniło wielu właścicieli czworonożnych pupilów i od tego momentu stali się wiernymi orędownikami marki Pedigree.

Karma dla psów Pedigree występuje w kilku różnorodnych odmianach, o czym za chwilę. Chodzi bowiem o to, że każdy pies ma inne potrzeby. Wszystko zależy od jego wieku, wyglądu, stylu życia. Tak jak ludzi nie można jedną miarą mierzyć tak samo, nie powinno się tego robić w przypadku psów.

Marka Pedigree przygotowała indywidualne rozwiązania dla psów w różnych grupach wiekowych. Jest więc linia produktów dla psów dorosłych i dla szczeniąt. Drugie rozróżnienie dotyczy rozmiarów zwierzęcia. Otóż jedna linia posiłków przeznaczona jest dla psów dużych druga dla małych, oczywiście gabarytowo. Ma to ogromne znaczenie ponieważ zupełnie inaczej przebiega cały proces metaboliczny, trawienia i spalania u psów o tak zróżnicowanej budowie ciała, a co za tym idzie, innej specyfice kondycji fizycznej.

Oczywiście, marka Pedigree to nie tylko mokra karma, ale również sucha i przekąski. O ile sucha karma to w zasadzie odpowiednik mokrej, o tyle przekąski, jakie firma przygotowała dla czworonożnych milusińskich są godne uwagi i zastosowania. Znaleźć tu można specjalne ciasteczka w kształcie kosteczek, paszteciki, pseudo czekoladki dla psów, jako że prawdziwej czekolady nie mogą one zjadać, paluszki i batoniki do chrupania przeznaczone dla różnych grup wiekowych psów i specjalna kosteczka oczyszczająca psie zęby, czyli dentarask, nazywana potocznie psią szczoteczką do zębów. Wszystko najwyższej jakości i z najlepszych produktów, co przejawia się w niepowtarzalnym smaku, po który psy chętnie sięgają.

http://www.pedigree.pl/produkty

Powiązane wpisy