Orijen  Champion Petfoods

Champion Petfoods to kanadyjska firma zajmująca się produkcją karm dla psów i kotów. Jej niepowtarzalny smak powoduje, że karma doskonale nadaje się dla każdego zwierzaka i spełnia oczekiwania jego nawet najbardziej wymagającego właściciela.

Biorąc pod uwagę naturalne przystosowanie psa do bycia prawdziwym mięsożercą, ale mięsożercą preferującym zróżnicowaną dietę, firma opracowała specjalne karmy, które oparte są na składniku i elemencie mięsnym, ale wzbogaconym różnego rodzaju dodatkami jak na przykład warzywa, owoce czy zioła. Dzięki temu, każdy pies, co dzień ma zagwarantowany niezbędny dla niego i jednocześnie najlepszy i kompletny zestaw składników odżywczych, który pozwala na uzupełnienie jego organizmu w potrzebne mu do wzrostu, rozwoju i utrzymania kondycji substancje i mikroelementy.

Drób, w postaci kurczaka czy indyka, który wchodzi w skład podstawy karmy Orijen pochodzi tylko z naturalnych hodowli z wolnego wybiegu. Dzięki temu jest to najzdrowszy rodzaj mięsa, najlepiej odżywiający i pozbawiony wszelkiego rodzaju odżywek i antybiotyków. Co za tym idzie, pies również ich nie spożywa w mięsie. Mięso ryb pochodzi zaś tylko i wyłącznie z ryb poławianych w środowisku naturalnym. To również gwarancja jakości i poziomu substancji odżywczych w mięsie. Takie ryby nie są specjalnie dokarmiane na wzrost, a jedynie jedzą to co same dla siebie zdobędą. Jaja włączane do potraw, włączane są w całości a pochodzą również od kur z wolnego wybiegu. Wszystkie produkty pochodzą z Kanady i dostarczane są do fabryki codziennie świeże, tak by każde opakowanie karmy dla psa było świeże, smakowite, ale przede wszystkich zdrowe, odżywcze i pełnowartościowe.

W skład dań wchodzą:

- mięso z kurczaka

- mięso z indyka

- podroby

- mięso ze śledzia

- mięso z sandacza

- mięso z łososia

- jaja

- soczewica

- groszek

- dynia

- szpinak

- marchew

- jabłka

- gruszki

- zioła

http://acana.com.pl/pliki2014/ORIJEN/KARTY%20PRODUKTOWE/Orijen_ALL_karty%20produtow_psy_koty_przysmaki.pdf

Powiązane wpisy