Karma z kurczakiem dla seniorów i psów z nadwagą Bento Kronen Happy Life Light Senior Chicken

Prawidłowe żywienie psów jest bardzo ważne, ponieważ to od właściwej diety zależy czy pies będzie zdrowy, silny i energiczny. Wielu właścicieli "czworonogów" nie zwraca uwagi na to co zjada jego pies. Często zdarza się, że po prostu zapominają o tym, że dieta psa powinna być kompletnie zbilansowana względem jego potrzeb odżywczych. Istotną informacją jest fakt, że prawidłowo skomponowana dieta powinna dostarczyć odpowiedniej ilości energii i witamin na cały dzień, dlatego tak ważny jest dobór składników odżywczych. Właściciele nie tylko zapominają, jak i nie zwracają uwagi na żywienie psa, ale przede wszystkim mają duży problem ze sporządzeniem dla niego odpowiedniego posiłku.

Nie wiedzą jakich produktów używać, co mają podawać do jedzenia, a czego zupełnie unikać. Na szczęście produkowane są karmy, które w swoim składzie zawierają odpowiednią ilość białka, tłuszczy, składników mineralnych oraz witamin niezbędnych w prawidłowym funkcjonowaniu. Jedną z najczęściej polecanych karm o bogatej specyfice wzbogaconej w wartości odżywczych jest Bento Kronen Happy Life Light Senior Chicken. Jest to zbilansowana karma dla zapewnienia idealnej wagi psów starszych lub otyłych. Skład karmy został oparty na bazie białego mięsa, jak i również warzyw, które zawierają cenne witaminy.

Karma chroni psy przed nadmiernym tyciem, jak i również dba o prawidłową kondycję ciała. Specjalnie opracowane składniki zawarte w karmie spowalniają proces starzenie się psów, jednocześnie dając im większą dawkę energii. Karma jest polecana dla psów starszych i tych, które mają problemy z nadwagę.

Powiązane wpisy