Karma dla psów - Acana Ranchlands

Acana Ranchlands to wyjątkowej jakości karma dla psów, zawierająca dodatek mięsa wołowego, jagnięcego, a także mięsa bizona. Ilość składników mięsnych zawartych w karmie Acana Ranchlands wynosi aż 60%. Taka zawartość mięsa w karmie w pełni odpowiada zapotrzebowaniu biologicznemu naszych psów na białko zwierzęce. W karmie znajduje się również poławiany w naturalnym środowisku śledź, które stanowi bardzo dobre źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3. Kwasy te w znaczny stopniu przyczyniają się do wzmacniania odporności zwierzaka, a także poprawiają wygląd jego sierści, która po pewnym czasie staje się bardzo lśniąca.

W karmie znajduje się niewielka ilość węglowodanów. Nie zastosowano w niej żadnych zbóż, co sprawia, że jest to karma w pełni odpowiadająca naturalnej diecie naszych zwierzaków. Acana Ranchlands to karma bogata w owoce oraz warzywa. Ponadto znajdują się w niej znaczne ilości dobrze wyselekcjonowanych roślin. Są to między innymi kwiaty nagietka, liście mięty pieprzowej, czy jagody jałowca.

Na szczególną uwagę zasługuje ponadto fakt, że karma Acana Ranchlands produkowana jest tylko i wyłącznie w fabryce w Albercie w Kanadzie, które zdobyła już liczne nagrody i cieszy się ogromnym uznaniem na rynku producentów karm dla zwierząt. Jest to karma, która zapewnia każdemu psu siłę, zdrowie oraz witalność.

Powiązane wpisy