Karma Arion Adult Maintenance

Posiadanie psa wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Nie chodzi tu tylko o codzienną dbałość związaną z wychodzeniem na spacery i kąpiele, ale też o podawanie karmy dobranej ze względu na jego indywidualne potrzeby. W celu dobrania właściwego pożywienia dla ukochanego pupila warto skonsultować się z weterynarzem. Równie dobrym pomysłem będzie udanie się do specjalistycznego sklepu zoologicznego, w którym wyspecjalizowany i dobrze wyszkolony personel pomoże wybrać właściwą karmę. Jednym z najczęściej polecanych produktów są artykuły firmy Arion.

Bardzo popularnym jest karma Arion Adult Maintenance, gdyż jest to produkt skierowany dla psów o normalnej aktywności. Zaspokaja ona wszystkie podstawowe potrzeby naszego pupila, a dodatkowo zawiera również witaminy potrzebne do prawidłowego rozwoju zwierzaka. Wszystkie składniki pokarmowe są dobrane przez najlepszych specjalistów. W długim procesie starannego doboru tych składników bardzo ważne było, aby w karmie zawrzeć: białko i węglowodany, z których trawieniem pies nie będzie miał najmniejszego problemu, mikro i makroelementy na właściwie zbilansowanym stopniu oraz aminokwasy na szczególnie wysokim poziomie.

Wynikiem spożywania tej karmy przez psa jest znacząca redukcja zaparć, z którymi niektóre psy mają niemały problem. W karmie Arion Adult Maintenance zawarte są m.in.: zboża, mięso, oleje i tłuszcze roślinne... Właśnie to wszystko sprawia, że jest ona z taką chęcią zajadana przez psy i tak chętnie kupowana przez ich właścicieli.

Powiązane wpisy