Karma Animonda GranCarno Adult

Karma Animonda GranCarno Adult to karma mokra dla psa, polecana przez największe grono właścicieli czworonogów. Karma ta zawiera w swoim składzie czyste mięso, zapewniając tym samym prawdziwy, aromatyczny i niepowtarzalny smak. W karmie Animonda GranCarno Adult wykorzystano apetyczne rodzaje mięsa, które przyrządzono w gotowe do podania kawałeczki, wyglądające bardzo smakowicie. Produkt ten zachowuje naturalną strukturę mięsa, a dowodem na to są wspomniane wcześniej widoczne kawałki w postaci pałeczek. Dzięki takiej formie zachowany został prawdziwy i naturalny smak mięsa, czyli taki, jaki psy lubią najbardziej.

Karma Animonda GranCarno Adult cieszy się ogromnym uznaniem nie tylko w oczach właścicieli psów, ale robi także duże wrażenie na samych czworonogach. Pies od razu wyczuwa różnicę - doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że ma do czynienia z jakościowym, dobrym i pożywnym produktem. Potrafi to także docenić. W karmie Animonda GranCarno Adult zastosowano specjalny zestaw antyoksydantów, który zapewnia doskonałą ochronę systemu immunologicznego oraz wzmocnioną odporność. Produkt ten nie zawiera soi oraz żadnych sztucznych barwników, aromatów, czy konserwantów. Karma Animonda GranCarno Adult zapewnia niezwykłą przyjemność jedzenia, a przede wszystkim zdrowy i odpowiednio zbilansowany posiłek dla każdego psa.

Karma Animonda GranCarno Adult oferowana jest w różnych odmianach, ze względu na skład, rodzaje mięsa i ich zawartość w poszczególnym produktu. Oferowany jest między innymi koktajl wielomięsny, zawierający mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, w tym około 50% wołowiny, 8% kurczaka, 5% indyka oraz 4% dziczyzny. W karmie tej znajdują się ponadto składniki mineralne. Inne oferowane karmy Animonda GranCarno Adult zawierają w swoim składzie jagnięcinę, wołowinę razem z jagnięciną, dziczyznę, indyka, czy kaczkę z indykiem.

Powiązane wpisy