Karma Adult Maintenance Small Breed

Wszyscy, którzy posiadają psa wiedzą jak istotne jest, aby zwracać szczególną uwagę na pożywienie, które będzie mu dostarczane. Właśnie dlatego wiele osób decyduje się na konsultację z weterynarzem, które mają za zadanie rozwiązanie problemów związanych z trawieniem ukochanego pupila. Równie dobrą opcją jest udanie się do specjalistycznych sklepów zoologicznych, w których starannie wykwalifikowany personel doradzi nam, co powinniśmy kupić.

Rodzaj karmy, którą zamierzamy podać swojemu pupilowi powinien być dobrany do jego budowy i potrzeb. Dla małych ras psów, których dorosłe osobniki osiągają maksymalnie 10 kg przeznaczona jest specjalna karma Arion Adult Maintenance Small Breed. W przypadku tego produktu niezwykle istotne jest to, że zawarte w nim granulki są dostosowane do uzębienia i wielkości szczęki danego pieska. Zaletą karm powstałych w Centrum Badawczym firmy Arion jest to, iż są smakowite i posiadają wysoki poziom strawności. Bardzo ważne jest też to, że wszystkie elementy zawarte w karmie są dozwolone w Unii Europejskiej.

Karma Adult Maintenance Small Breed posiada wszystkie składniki potrzebne do prawidłowego rozwoju psów małych ras. Dowodem wysokiej skuteczności karmy firmy Arion są opinie internautów, które można znaleźć na licznych forach poświęconych tematyce zwierząt domowych.

Powiązane wpisy