Firma Animonda

Firma Animonda to renomowany przedstawiciel grupy firm heristo AG, specjalizujący się w profesjonalnym żywieniu zwierząt. Animonda to znany niemiecki producent wysokowartościowych produktów żywnościowych dla zwierząt. Firma skupia się przede wszystkim na produkowaniu i dostarczaniu karm wysokowartościowych dla kotów i psów. Asortyment skierowany jest przede wszystkim dla tych, którzy dbając o dobro swoich pupili, chcą im dostarczyć najwyższej jakości produkty żywieniowe, zapewniające prawidłowy rozwój i odpowiednie funkcjonowanie ich organizmu. Właściciele, którzy są odpowiedzialni, doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak bardzo ważna jest zdrowa żywność dla zwierzaka.

Animonda to firma, która tworzy produkty w oparciu o najnowsze wyniki badań naukowych, które zapewniające zdrowe i odpowiednie żywienie zwierząt. Produkty oferowane przez firmę są zatem zdrowe i nie zawierają żadnych sztucznych barwników oraz aromatów. Etykiety znajdujące się na wszystkich produktach w pełni odzwierciedlają faktyczną zawartość karmy, zarówno dla psa, jak i dla kota. Produkty firmy Animonda są dostosowywane do wszystkich potrzeb zwierząt, a więc przede wszystkim ich wieku, stylu życia, stopnia aktywności. Karmy produkowane są ponadto w oparciu o specyficzne wymagania zwierząt, jak na przykład alergie, czy zaburzenia przemiany materii.

Produkcja firmy Animonda w znacznym stopniu ukierunkowana jest na korzystny wpływ na zdrowie, dobrą kondycję zwierząt, a także żywotność. W bogatej ofercie firmy znaleźć można całą, szeroką gamę produktów, które zapewniają urozmaicenie codziennego jadłospisu zwierzaka. Animonda dokłada największych starań, aby oferowane przez nią karmy miały różnorodną postać i konsystencję, a także o to, aby były tworzone o wyjątkowe receptury, zapewniające najwyższą jakość produktu.

Powiązane wpisy