Firma Acana

Acana to firma handlowa, która zajmuje się importem oraz dystrybucją produktów stanowiących pokarm, zarówno dla psów, jak i dla kotów. Firma stawia na produkowanie i oferowanie produktów charakteryzujących się najwyższą jakością. Główną misją firmy jest uświadamianie właścicieli zwierzaków, że zdrowie ich pupili jest najważniejsze, w głównej mierze uzależnione od diety. Firma oferuje różne serie produktów.

Jedną z oferowanych serii jest Acana, czyli jakościowe karmy dla psów i kotów, których formuły zawierają aż od 40 do 65 procent składników mięsnych. karmy tworzone są tylko i wyłącznie ze świeżego mięsa. Firma dokłada największych starań, aby do produkcji karmy wykorzystywane były regionalne składniki, charakteryzujące się najwyższą jakością. Każdego dnia do firmy docierają świeże jajka, ryby oraz mięso. Firma oferuje różnorodność produktów i składników karm, zapewniających doskonały smak oraz bardzo dobrą wartość odżywczą, niezbędną dla prawidłowego funkcjonowania zwierząt.

Karmy podzielone zostały ze względu na wiek psów oraz kotów, a także ze względu na prowadzony przez nich tryb życia i indywidualne potrzeby. Oferowane są karmy dla szczeniąt, dla psów i kotów dorosłych, dla zwierząt z nadwagą, dla psów pracujących, i tym podobne. Firma Acana oferuje produkty zgodne z naturą, co czyni ją przedsiębiorstwem znanym i cenionym na rynku.

Powiązane wpisy