Eukanuba  Procter & Gamble Pet Care

Procter & Gamble to bardzo duży koncern zajmujący się produkcją różnego rodzaju towarów. Jedna z jego gałęzi, Pet Care, zajmuje się produkcją różnego rodzaju karm dla psów i kotów. W ofercie dostępne są zarówno karmy suche jak i mokre. Wysoka jakość pozostałych produktów koncernu została utrzymana również w linie Pet Care i wszystkie oferowane przez firmę rodzaje karm są naprawdę najwyższej jakości, spełniają wszelkie normy, jakie narzucono tego typu produktom i dostarczają zwierzętom składników odżywczych, nie tylko niezbędnych w prawidłowej i zbilansowanej diecie do zdrowego rozwoju i utrzymania kondycji, ale przede wszystkim dostarczają substancji najwyższej jakości, najlepszych spośród dostępnych na rynku.

Prezentowana karma dla psów Eukanuba produkowana jest w Holandii. Uwzględniając fakt, że psy są zwierzętami z natury mięsożernymi, producenci dołożyli wszelkich starań, żeby każdy przygotowywany przez nich posiłek dla psa był wykonany z mięsa najwyższej jakości, a całe danie było przesycone składnikiem mięsnym. Występujące w daniach mięso to albo kurczak albo jagnięcina. Jednocześnie, warto dodać, że każdy posiłek przygotowywany jest tylko z naturalnych składników, bez dodatku sztucznych substancji, jak konserwanty, barwniki czy wypełniacze. To powoduje, że jest to naprawdę zdrowa i pożywna karma, którą można z czystym sumieniem zaproponować swojemu pupilowi.

Karmy dostępne są w kilku różnorodnych odmianach. Dzięki temu, każdy właściciel znajdzie tu coś dobrego dla swojego czworonożnego przyjaciela. Przygotowane są specjalnie dla psów dużych, średnich i małych. Jednocześnie, firma dokonała też podziału posiłków ze względu na aktywność czworonoga. Każdy pies wiedzie bowiem inny tryb życia i w związku z tym jego zapotrzebowanie na substancje odżywcze jest też zróżnicowane. I oczywiście, trzeci podział, ze względu na wiek. Firma przygotowała osobną linię dla szczeniaków, psów dorosłych i starych.

Dla psów mniej wrażliwych podstawą karmy jest kurczak, dla psów o żołądkach wrażliwych, głównym składnikiem mięsnym jest jagnięcina.

Dzięki konsultacjom z weterynarzami firma przygotowała również specjalistyczną linię karm dla zwierząt po sterylizacji czy z wrażliwą skórą i sierścią.

Co ważne, niektóre rasy doczekały się nawet karm im dedykowanych, ze specjalnie opracowaną recepturą. Wspomniane rasy to: Labrador Retriver, Golden Retriver, Boxer, Geramn Shepherd. Każda z karm nosi nazwę odpowiednią do rasy psa dla której jest przeznaczona.

http://www.najlepszekarmy.pl/eukanuba/

Powiązane wpisy