Chappi  Mars

Karma dla psów Chappi firmy Mars to doskonałe rozwiązanie dla każdego zwierzaka domowego. Karma została opracowana w taki sposób, żeby każdego dnia dostarczać psu niezbędnych mu składników odżywczych. Karma występuje w trzech wersjach wiekowych. Wersja dla szczeniąt nastawiona jest na wspieranie wzrostu i rozwoju i bogata szczególnie w substancje budulcowe, jak białko i mikroelementy. Jej głównym zadaniem jest dostarczenie psiakom tych składników, których najbardziej one potrzebują w fazie wzrostu i rozwoju.

Karma dla psów dorosłych. Karma ta przeznaczona została dla psów, które zakończyły już etap wzrostu, ale nadal mają dużo energii. Jej składniki zostały tak dopasowane i zebrane by pomagały psu utrzymać dobrą kondycję, dostarczały mu energii na każdy dzień i utrzymywały go w pełnym zdrowiu. Zawarte w niej składniki pozwolą psu każdy dzień spędzać radośnie i aktywnie.

Karma dla starych psów, została również dopasowana do potrzeb psów w starszym wieku, gdzie najważniejsze są różnego rodzaju witaminy i składniki mineralne, ponieważ te psy już nie potrzebują tyle energii, nie ruszają się tak dużo, a ich rozwój właściwie jest zatrzymany. Karma ma za zadanie utrzymać kondycję psa w najlepszej formie.

Wśród mięsnych składników znaleźć można: jagnięcinę, wołowinę, drób.

Dodatki zaś to: kluski, groszek, ziemniaki i inne warzywa.

Wszystkie składniki są najwyższej jakości i spełniają wszelkie normy, co potwierdzają liczne certyfikaty.

Powiązane wpisy