Bozita

Karmy Bozita to linia szwedzkich karm dla psów i kotów, karm zarówno mokrych jak i suchych. Do wyprodukowania karm wykorzystywane są jedynie produkty najwyższej jakości, przebadane i zatwierdzone odpowiednimi certyfikatami. Wykorzystywane w karmach mięso odpowiada normom mięs przeznaczonych do spożycia przez ludzi. Dość szczególnymi dodatkami w tych karmach są: mięso renifera i chleb świętojański.

Karma występuje w kilku różnorodnych odmianach, zależnie od potrzeb czworonożnego pupila. Jest linia na dietetyczna i na żołądek, linia na sierść i skórę, linia dla zwierząt wysterylizowanych i zróżnicowanych wiekowo.

Cechą charakterystyczną posiłków serwowanych przez firmę Bozita, jest naturalność produktów. Żaden z posiłków, żaden z rodzajów karmy nie jest wspomagany ani wypełniany sztucznymi substancjami, które nie mają żadnego pozytywnego wpływu na organizm zwierzęcia. Karmy te nie są też sztucznie konserwowane.

W skład oferowanych przez firmę produktów wchodzą różnego rodzaju mięsa jak:

- drób

- jagnięcina

- wołowina

Dodatkami zaś są różnego rodzaju warzywa.

Posiłki opracowane zostały w ten sposób, żeby dostarczać zwierzakowi odpowiednich substancji odżywczych w odpowiednich proporcjach. Dzięki takiemu zestawieniu i taki skład karmy powoduje, że każda porcja to dla zwierzaka źródło nie tylko energii, ale również odpowiednich mikroelementów, składników odżywczych, które pozytywnie wpływają na jego rozwój, aktywność, kondycję. Sprawiają, że pies może utrzymywać formę przez wiele długich lat.

http://www.zwierzakowo.pl/sklep/karmy-bozita-dla-psow.html

Powiązane wpisy