Bozita

Marka Bozita to pochodząca ze Szwecji marka karmy dla psów opartej na naturalnych składnikach, dopasowanej do każdego psa i przygotowanej z najwyższą staranności w oparciu o bardzo wysokie i surowe standardy.

Karmy marki Bozita odznaczają się jedynym w swoim rodzaju poziomem, nie tylko pod względem składu, ale również wyglądu i smaku. Chcąc dostarczyć psom tylko produkty najwyższej jakości firma przykłada się do tworzenia swoich receptur z najwyższą starannością.

Historia

Bozita to marka, która może poszczycić się ponad stu letnim doświadczeniem w przygotowywaniu produktów żywienia psów. Jednocześnie, może też poszczycić się stuletnim zaufaniem bardzo szerokiego grona swoich klientów.

Na jakich wartościach opiera się firma Bozita przygotowując swoje produkty? Przede wszystkim to świeżość i naturalność. To właśnie Szwecja obfituje w doskonałe naturalne i świeże produkty, które stają się częścią każdej przygotowywanej karmy.

Tylko natura

Większość produktów, które wchodzą w skład każdej karmy pochodzi właśnie ze Szwecji, co daje gwarancje ich jakości i świeżości. Każda karma opiera się na podstawie, którą tworzy mięso i zboże. To składniki bardzo starannie wyselekcjonowane i wybrane, spełniające wszystkie, nawet najbardziej surowe normy i kryteria. Jednocześnie, jest to tylko podstawa, na której budowane są różne odmiany karmy, tak by przystosować je do różnych rodzajów psów. Wiadomo bowiem, że każdy pies ma inne oczekiwania i inne potrzeby. Każdy pies musi mieć dostarczane substancje odżywcze w różnych proporcjach. O to również ze szczególną starannością dba firma Bozita.

Każda karma to połączenie naturalnych składników, ich doskonałego zestawienia i niewiarygodnej jakości. Nie można zarzucić żadnej karmie, że coś jest z nią nie tak. Dodatkowo, typowo skandynawskie dodatki do karmy, jak mięso renifera, powodują, że są to posiłki nie tylko pełnowartościowe dla zwierząt, ale są też wyjątkowe i nieco ekskluzywne. Najważniejsze jednakże, że są przede wszystkim całkowicie świeże i zdrowe, a to jest najważniejszy element.

Dobrany skład

Ważne również, że produkty Bozita tak zostały przygotowane, żeby każdy pies nie tylko czuł się dobrze, ale również mógł się zdrowo rozwijać. Poszczególne składniki wpływają na ułatwienie trawienia, dzięki czemu jedzenie nie zalega w psim żołądku. Dodatkowo, oczywiście, produkty i składniki są tak ze sobą dobrane, że dostarczają psu najbardziej potrzebnej mu energii, dodają sił i wzmacniają jego sierść, zęby i kości.

I na koniec, bardzo ważna rzecz. W trosce o zdrowie i prawidłowy rozwój psów, karmy Bozita pozbawione są antybiotyków, podawanych często psom profilaktycznie. Nie posiadają ich również w sobie produkty, które zostały wykorzystane do przygotowanie danej karmy, danej potrawy. Nie ma bowiem potrzeby faszerować zwierząt antybiotykami, jeżeli nie potrzebują tego ze względów zdrowotnych. Wręcz przeciwnie, antybiotyki brane w nadmiarze są zdecydowanie szkodliwe, dlatego firma Bozita unika tego typu substancji, na pierwszym miejscu stawiając zdrowie swoich klientów. Klientów, którymi oczywiście są psy, bo to one mają bezpośredni kontakt z oferowanymi produktami.

Powiązane wpisy