Belcando Super Premium

Belcando Super Premium jest jedną z najsmaczniejszych mokrych karm. Gdyby się zastanowić nad konsystencją karmy, która w pierwszym momencie zwróciłaby uwagę "czworonogów" zdecydowanie wybór padłby na karmę mokrą. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego pies nie wybrałby karmy suchej? Karma sucha nie wygląda zbyt apetycznie. Poza tym pies musi się trochę pomęczyć, żeby ja schrupać. Jednak kiedy do miski "czworonoga" wrzucimy smakowicie wyglądającą i na dodatek wydzielającą ładny zapach mokrą karmę od razu zauważymy jego duże zainteresowanie posiłkiem.

Belcando poleca karmy w puszkach, które nie tylko kuszą smacznym wyglądem, ale przede wszystkim bogatą zawartością składników odżywczych. Właściciele decydują się na wybór mokrej karmy, gdyż są pewni, że zostanie ona zjedzona, a pieniądze, które wydali na jej zakup nie zostaną zmarnowane. Oczywiście istotnym faktem jest również szeroki asortyment oraz bogata paleta smaków karm Super Premium, która zapewnia urozmaicone i zdrowe posiłki. Producenci karm Belcando zapewniają o najwyższej jakości produktów powołując się na stałą kontrolę surowców służących do produkcji karm.

Balcando w puszkach jest doskonałym wypełnieniem dziennej porcji karmy suchej. Zatem właściciele psów mogą być pewni, że mokra karma w pełni zaspokaja potrzeby psa na dzienną dawkę pożywienia. Produkty te pochodzą wyłącznie z naturalnych i idealnie wyselekcjonowanych składników. Wystarczy niewielka dawka tak pysznej karmy, a pies całkowicie czuję się najedzony i zadowolony.

Powiązane wpisy