Belcando Puppy Gravy

Belcando Puppy Gravy - najwyższej jakości karma dla szczeniąt. Belcando Puppy Gravy jest karmą przeznaczoną głównie dla szczeniąt. Jej starannie opracowana i bogata receptura budzi zmysły nawet najbardziej wybrednych szczeniaków. Apetyczny sos możemy uzyskać, kiedy suchą karmę zmieszamy z ciepłą wodą. Zachęcamy tym sposobem szczeniaka do jedzenia stałych pokarmów i w późniejszym czasie ułatwia to odstawienie od piersi matki. Zawarte w karmie składniki odżywcze wzmacniają młody organizm, przy tym dodają mnóstwo energii oraz zapewniają prawidłowy rozwój kości.

Dodatkowo producenci firmy Belcando wprowadzili dietę holistyczną opartą na przyswajaniu pożywienia w taki sposób, aby organizm był przygotowany do samouleczania. Dzięki tak prawidłowemu zachowaniu zależności między tymi współczynnikami organizm sam potrafi się bronić i chroni się przed szkodliwymi czynnikami z zewnątrz. Młody organizm, który od samego początku jest wychowywany na diecie holistycznej znacznie lepiej radzi sobie z wieloma trudnościami zdrowotnymi.

Karma Belcando Puppy Gravy została stworzona z myślą o potrzebach szczeniąt, tak aby zapewnić mu zdrowy rozwój w najważniejszym okresie jego życia. Jeśli na samym początku pies zostanie zaniedbany w późniejszym czasie może się to odznaczyć na jego zdrowiu. Wówczas zadbanie o jego prawidłowy rozwój może być znacznie bardziej trudne niż mogłoby się wydawać. Karma Puppy Gravy została wyprodukowana, aby pies jak najdłużej cieszył się siłą, witalnością i zdrowiem.

Powiązane wpisy