Belcando Lamb & Rice

Właściciele psów coraz częściej zastanawiają się nad sposobem karmienia oraz rodzajem karm, które podają swoim pupilom. Szukają jak najwięcej możliwych rozwiązań, które pomogą określić najlepszą dietę. Najbardziej skupiają się na zawartych w karmach składnikach, gdyż to głównie od nich jest zależny stan zdrowia zwierząt. Uciekają się do wszelkich sposobów, aby odnaleźć właściwy sposób żywienia swojego zwierzaka. Jedną z metod prawidłowego żywienia jest dieta holistyczna. Stosowana jest przez producentów karm dla zwierząt Belcando.

Dieta holistyczna polega na usunięciu z organizmu wszystkiego co dla niego szkodliwe. W pewien sposób używa pożywienia w procesie stymulacji, aby organizm był zdolny do samouleczenia, a także utrzymania organizmu w ogólnej normie. Firma Belcando na bazie diety holistycznej opracowała karmę Lamb & Rice dla psów wrażliwych o normalnej aktywności. Karma dla psów jest bogata w lekkostrawny ryż oraz w delikatne jagnięce mięso. W karmie Belcando Lamb & Rice znajdują się nasiona szałwii, których działanie polega na wspieraniu trawienie naturalnej mucyny i dostarczeniu niezbędnych kwasów tłuszczowych.

Głównym działaniem stosowania karmy holistycznej jest prowadzenie do jedności na wszystkie poziomach zdrowia. Chodzi o to, aby organizm potrafił sam ze sobą umiejętnie współgrać. W diecie holistycznej stosuje się wysokiej jakości składniki w celu zapewnienia optymalnie możliwego profilu odżywczego. Karmy Belcando są dostosowane do potrzeb zwierząt. Jeśli nasz ukochany pupil jest wrażliwy i potrzebuje specjalnej diety stosujmy karmy Belcando Lamb & Rice.

Powiązane wpisy