Belcando Finest Grain Free

Belcando Finest Grain Free - karma dla psów cierpiących na alergie. Belcando Finest Grain Free jest to karma stworzona dla psów, które nie tolerują zwykłego zboża. Nowa receptura zamieszczona w karmach Belcando zastąpiła naturalne zboże, amarantusem czyli jedną z najwcześniej uprawianych roślin. Amarantus zawiera bardzo cenne składniki odżywcze w znacznie większej ilości niż jakiekolwiek inne zboża. Ta wyjątkowa roślina nie zawiera glutenu, dlatego może być spożywana przez psy cierpiące na różne dolegliwości alergiczne. Spożycie jednego posiłku z dodatkiem tego zboża, zaspokaja dzienne zapotrzebowanie na cenny pierwiastek.

Nasiona amarantusu zawierają sporo tłuszczu, białka i skrobi, a wartość energetyczna tych nasion jest większa niż nasiona kukurydzy. Amarantus jest idealnym dodatkiem do karm, gdyż uzupełnia niedobór żelaza oraz zwiększa aktywność fizyczną psów. Zawartość składników odżywczych ma bardzo duży wpływ na witalność, zdrowie oraz długość życia psów, dlatego bardzo ważne jest, aby ilość tych składników była jak największa. Dzięki opracowaniu specjalistycznej formuły karmy Belcando zapewniają ochronę i bezpieczeństwo.

Ogromne znaczenie odgrywa równowaga naturalnych składników, która pomaga utrzymać zdrową gospodarkę organizmu. Bardzo istotnym faktem jest wprowadzenie do karmy Finest Grain Free mąki z nasion winogron i z nasion szałwii, które funkcjonując jako naturalne połączenie dostarczają do zwierzęcego organizmu dużą ilość kwasów tłuszczowych omega - 3 i polifenole, których zadaniem jest przeciwdziałanie wolnym rodnikom. Ważne jest stosowanie karm, które zawierają delikatne do przyswojenia produkty przez żołądek psa. Karma Finest Grain Free jest idealnym przykładem takiej karmy.

Powiązane wpisy