Belcando Finest Croc

Belcando Finest Croc - karma z przeznaczeniem dla najbardziej wymagających "czworonogów". Upuszczony kawałek szynki lub jakiegoś pysznego smakołyku szybko zostaje przechwycony i zjedzony przez zwierzaka. Czasem nawet niewielka ilość danego produktu może zaszkodzić jego zdrowiu. Oczywiście pies nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia, dlatego to właściciele zobowiązani są do zadbania o zdrowie i bezpieczeństwo swoich zwierzaków. Zatem kupują karmy, które pomagają prawidłowo rozwijać układ trawienny, ale i wspomagają inne ważne procesy.

Jednak nie każdy pies je wszystko to co spadnie czy poda mu właściciel. Co zrobić w przypadku, gdy piesek jest bardzo wybredny bądź też ma konkretne wymagania co do swojego posiłku. Oczywiście on nam o tym nie powie, ale pewnych faktów nie da się jednak ukryć. Przykładem może być sytuacja, w której nasz pupil nie zje tego co mu zaserwowaliśmy. Firma Belcando stworzyła karmę specjalnie z myślą o tych wybrednych "czworonogach".

Karma Belcando Finest Croc opiera się na specyficznie wyselekcjonowanych składnikach. Zapach mięsa z kaczki zachęca do skosztowania i nawet najbardziej wymagające psy nie będą potrafiły się oprzeć. Mąka z pestek winogron czy ryż nie tylko przyczyniają się do kwestii zdrowotnej, gdyż pod względem smakowym stają się całkiem przyjemnym kąskiem. Karma również ma dobry wpływ na układ trawienny, co przyczynia się do zmniejszenia objętości stolca. Stosowanie karmy Belcando Finest Croc zdecydowanie ułatwia żywienie psów, dlatego warto wybierać tę karmę.

Powiązane wpisy