Belcando Adult Active

Adult Active - karma stworzona z myślą o najbardziej aktywnych zwierzętach. Karmą, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród właścicieli aktywnych psów jest BELCANDO ADULT ACTIVE. Stworzona dla psów o zwiększonej aktywności fizycznej, które kochają bieganie, długie spacery oraz zabawę z ukochanym właścicielem. Mnóstwo osób wypowiada się o bogatej zawartości produktów znajdujących się w karmie. Szczególną uwagę zwracają na zawarte w karmie wartości odżywcze niezbędne do prawidłowego i zdrowego rozwoju organizmu.

Karma Belcando Adult Active zawiera produkty, które mają na celu dostarczenie ogromnej ilości energii, aby pies każdego dnia był sprawny i aktywny. Zawarte w karmie siemię lniane wspomaga pracę żołądka oraz ułatwia trawienie. Lekkostrawne tłuszcze i wysoka przyswajalność ich przez organizm oraz niezwykle istotne aminokwasy mają pozytywny i ważny wpływ na kondycję psychofizyczną zwierząt. Kiedy kładziemy ogromny nacisk na to co jedzą nasze zwierzęta możemy być pewni, że będziemy długo cieszyć się ich obecnością w naszych domach. Często nie zdajemy sobie sprawy z zagrożeń, które wiążą się z nieodpowiednią dietą, dlatego bardzo ważne jest poświęcenie naszej uwagi na dobór odpowiedniej karmy.

Adult Active sprawia, że pies nie tylko ma dużo energii, ale skupia się na dbaniu o prawidłowy proces funkcjonowania zwierzaka w środowisku. Karmy Belcando produkowane są z myślą o zdrowiu naszego pupila. Warto bardziej zagłębić się w historię powstania firmy, nie tylko dlatego, żeby poznać sposób i rodzaj używanych produktów przy tworzeniu najlepszych karm, ale przede wszystkim zrozumieć sens tworzenia tego co najlepsze dla twojego zwierzaka.

Powiązane wpisy