Animonda

Animonda to specjalnie przygotowana karma dla psów. Oparta jest na zasadach naturalnego żywienia czworonożnych pupilów i na tej zasadzie zbudowała też swój skład jak i odmiany. Jest to karma najwyższej jakości, a jej stosowanie gwarantuje, że pies otrzymuje dietę zdrową, zbilansowaną i w pełni odżywczą, a w jego codziennych posiłkach nie zabraknie żadnego spośród składników odżywczych. Karma Animonda występuje w kilku różnorodnych odmianach podzielonych zasadniczo ze względu na rasę psa, jego wiek czy styl życia. Inne jest bowiem zapotrzebowanie nie tylko kaloryczne ale również na substancje odżywcze różnych psów, w różnym wieku i wiodących bardziej lub mniej aktywne życie.

Karmy Animonda dostępne są głównie w postaci karmy mokrej sprzedawanej zarówno w puszkach jak i na tackach. Ich wielką zaletą jest na pewno bardzo szeroka gama smakowa i bogactwo składników odżywczych. Karma występuje w dwóch zasadniczych liniach, Gran Carno i Vom Feinsten.

Karma Animonda Gran Carno to karma sucha i mokra. Występuje w trzech wersjach wiekowych, dla juniorów, psów dorosłych i dla seniorów. Zgodnie z nazwą linii, są to bardzo mięsne produkty, nasycone mięsnym składnikiem, w niektórych przypadkach nawet do 100%. Są całkowicie naturalne, nie będą więc w swoim składzie zawierały ani soi, ani żadnych sztucznych barwników czy dodatków. Jeżeli chodzi o zakres mięs to jest to praktycznie pełna gama, co powoduje, że dostarczanie różnych wersji smakowych karmy jest również dostarczaniem różnorodnych składników odżywczych. Można tu znaleźć karmę z:

- królika

- kury

- jelenia

- wołowiny

- mintaja

- węgorza

A dodatki, jakie można znaleźć to:

- jabłka

- szpinak

- ziemniaki

Pośród suchych karm z linii Gran Carno można znaleźć

  • karmę z kurczakiem dla szczeniąt Animonda Gran Carno Gentle Nutrition Junior

  • karmę z kurczakiem dla psów dorosłych Animonda Gran Carno Gentle Nutrition Adult

  • karmę z kurczakiem dla psich seniorów Animonda Gran Carno Gentle Nutrition Senior

  • karmę uzupełniającą z kurczakiem dla psów dorosłych Animonda Gran Carno Gentle Nutrition Mix & Fertig

Druga linia mokrych karm dla psów, czyli Vom Feinsten, sprzedawana jest w postaci tacek. Przeznaczone zostały przede wszystkim dla psów, które reprezentują małe rasy. Ogólnie, ich skład to czyste mięso wzbogacone różnego rodzaju dodatkami. To co łączy je z poprzednią linią produktów, to brak jakichkolwiek substancji sztucznych, barwników, konserwantów, czy elementów genetycznie modyfikowanych. Karma występuje w różnych odmianach wiekowych i smakowych. Jeżeli chodzi o smaki to znaleźć tu można różnorodne mięsa:

- drób

- wołowinę

- cielęcinę

- podroby

Oraz dodatki:

- kluski

- ziemniaki

- mąka

Specjalne odmiany karmy mogą również służyć psom cierpiącym na nadwagę.

http://kakadu.pl/karmy-animonda-dla-psow/

Powiązane wpisy