Animonda GranCarno Junior

Karma Animonda GranCarno Junior to karma stworzona specjalnie z myślą o zapewnieniu produktu idealnie dostosowania do zapotrzebowania młodych psów na składniki mineralne. Kawałki mięsne znajdujące się w karmie zostały dopasowane do wieku psa. Karma Animonda GranCarno Junior została wyprodukowana tylko i wyłącznie ze świeżego, jakościowego mięsa. Zawiera specjalny zestaw antyoksydantów, który zapewniają bardzo dobrą ochronę systemu immunologicznego, a ponadto w znacznym stopniu wzmacnia odporność, zarówno szczeniąt, jak i młodych psów.

Każdy pies, szczególnie w najmłodszym okresie swojego życia powinien mieć zapewnioną właściwie zbilansowana dietę, którą może zagwarantować mu umiejętnie dobrana karma. Właściwe odżywianie, które spełnia wszystkie potrzeby dorastających psów zostało zapewnione dzięki karmie Animonda GranCarno Junior. Właściciele psów, którzy zdecydowali się na tego rodzaju karmę podkreślają, że w tej karmie znajduje się wyjątkowo apetyczne dla psa mięso przetworzone w smakowicie wyglądające, gotowe do zjedzenia pałeczki. Szczenięta wprost przepadają za tą karmą! W oparciu o zasadę firmy, mówiącą o dostarczaniu zdrowych, jakościowych produktów dla zwierząt, w karmie Animonda GranCarno Junior nie zastosowano żadnych barwników oraz konserwantów.

W skład karmy, w zależności od indywidualnego wyboru, może wchodzić wołowina i serce indycze, bądź kurczak i królik. W pierwszym przypadku wołowina stanowi aż 85% zawartości produktu, a 15% to serca z indyka.w karmie znajdują się także składniki mineralne. W drugim przypadku 85% składników karmy stanowi również wołowina, 10% kurczak, a 5% królik. Pozostała zawartość produktu to składniki mineralne. Karma Animonda GranCarno Junior jest jednym z najchętniej wybieranych produktów dla szczeniąt oraz młodych psów.

Powiązane wpisy