Animonda GranCarno Adult Mięso Plus

Animonda GranCarno Adult Mięso Plus to karma mokra dla psa, zawierająca w swoim składzie czyste i świeże mięso lub rybę, wraz z dodatkiem pełnowartościowych owoców i warzyw. W karmie tej zachowano naturalną strukturę mięsa, co jest widoczne gołym okiem. Karma Animonda GranCarno Adult Mięso Plus cieszy się coraz większym uznaniem, zarówno ze strony właścicieli psów, jak i samych zwierzaków. Psy szczególnie doceniają oryginalny smak mięsa, zawarty w karmie Animonda GranCarno Adult Mięso Plus. Produkt ten, zgodnie z misją firmy Animonda, powstał z najlepszych, najbardziej wartościowych składników.

W karmie znajduje się świeże mięso oraz ryba, które zostały pokrojone w smakowite, gotowe i łatwe i do pogryzienia kawałeczki. Najważniejszą zaletą karmy Animonda GranCarno Adult Mięso Plus jest przede wszystkim fakt, że została ona przygotowana tylko i wyłącznie ze świeżego mięsa. Produkt ten nie zawiera żadnych zbóż, konserwantów, soi, a także sztucznych barwników. W karmie zastosowano natomiast specjalną kombinację przeciwutleniaczy, które wzmacniają system immunologiczny i przyczyniają się do zwiększenia odporności psa. Dla zachowania naturalnego smaku mięsa, nie zastosowano w karmie żadnych sztucznych ulepszaczy smaku, czy wspomnianych wcześniej barwników i konserwantów.

W skład karmy Animonda GranCarno Adult Mięso Plus, w zależności od wyboru, może wchodzić łosoś i szpinak, jeleń i jabłko, królik i zioła, a także wędzony węgorz i ziemniaki. We wszystkich przypadkach zastosowano również wysokie jakości owoce oraz warzywa. Karma zawiera również specjalne dodatki, takie jak: witaminę D3 oraz witaminę E. Jest to karma szczególnie polecana dla producenta, ciesząca się dużą popularnością na rynku.

Powiązane wpisy