Acana Sport&Agility

Acana Sport&Agility to jakościowa karma, przeznaczona dla psów pracujących, bądź wykazujących wysoką aktywność. Jest to karma posiadająca duże ilości kurczaka oraz ryżu. Istotnym składnikiem tej karmy jest również owies. Nie zawiera ona natomiast pszenicy ani glutenu.

Karma Acana Sport&Agility nadaje się szczególnie dla psów pracujących,aktywnych fizycznie oraz dla psów zaprzęgowych. Jest idealna dla suk w ciąży, które potrzebują nie tylko smacznej diety, lecz także bogatej w białko oraz energię, pochodzące z jakościowych i łatwo strawnych źródeł. Jest to wysokoenergetyczna karma, która posiada dobrze skoncentrowane i łatwo strawne białka, które są niezbędne w przypadku zachowania beztłuszczowej masy mięśniowej. Dzięki dodatkowej zawartości tłuszczu oraz L-karnityny, zapewniona zostaje obfitość energii. Karma Acana Sport&Agility odznacza się także intensywnymi aromatami, które pobudzają do jedzenia, nawet w warunkach stresu, którą są częste w przypadku psów pracujących.

Acana Sport&Agility to karma bogata w zbilansowane składniki odżywcze, prowadzące do odpowiedniego rozwoju psa, z zachowaniem jego zdrowia. Karma ta spowalnia procesy starzenia, wspomaga pracę układu pokarmowego oraz przyswajania substancji odżywczych. Zapewnia także dobry stan skóry oraz sierści. Wspomaga układ odpornościowy oraz rozwój zdolności poznawczych. To karma odpowiednia dla każdego psa pracującego, bądź wykazującego dużą aktywność fizyczną.

Powiązane wpisy