Acana Senior - karma dla psów starszych

Acana Senior to najwyższej jakości karma przeznaczona dla psów starszych. Jest to karma stworzona specjalnie z myślą o utrzymywaniu prawidłowej wagi psów starszych. Pomaga ona zachować zdrowie oraz dobrą kondycję zwierząt. Zawiera duże ilości kurczaka oraz ryżu. Nie posiada natomiast glutenu ani pszenicy.

Karma Acana Senior stworzona została z myślą o psach dojrzałych oraz starszych. Pozwala ona na utrzymania odpowiedniej wagi oraz zachowanie zdrowego układu pokarmowego. Karma pozwala na utrzymanie beztłuszczowej masy mięśniowej, prowadząc do idealnej kondycji psa. Karma zawiera wysokiej jakości białko, które pochodzi z kurczaków hodowanych na wolnym wybiegu. Jakość tego mięsa w pełni odpowiada normom żywieniowym dla człowieka. W karmie Acana Senior istnieje odpowiednia zawartość tłuszczu. Ponadto, w karmie tej znajduje się także L-karnityna oraz drożdże - zawartość tychże składników przyczynia się do wspomagania metabolizmu psa oraz uzyskania optymalnej wagi ciała i dobrej kondycji.

O wysokiej jakości karmy Acana Senior świadczy przede wszystkim zawartość zbilansowanych składników odżywczych, które zapewniają zdrowie psa oraz jego odpowiedni rozwój. Karma przyczynia się ponadto do wspomagania pracy układu pokarmowego. Spowalnia ona procesy starzenia, zmniejszając przy tym ryzyko wystąpienia chorób przewlekłych. Jest to karma, która pozwala utrzymać zdrowie oraz dobrą kondycję stawów dojrzałego psa.

Powiązane wpisy