Acana Puppy Small Breed

Szczenięta małych ras powinny mieć zapewnioną karmę, która jest wysoko energetyczna, a także bogata w białko pochodzenia zwierzęcego oraz tłuszcze, które przyczynią się do wspomagania krótkiego, ale intensywnego wzrostu tych zwierząt. Jedną, z polecanych na rynku tego rodzaju karm, jest Acana Puppy Small Breed. To karma wysokiej jakości, przeznaczona dla szczeniąt poniżej pierwszego roku życia. Jej podstawowym składnikiem jest mięso z kurczaka oraz ryż. Karma ta nie zawiera glutenu ani pszenicy, co powoduje, że jest to bardzo strawne dla psa pożywienie.

Karma Acana Puppy Small Breed jest smaczna, bogata w pożywne białka oraz tłuszcze. Ilość składników mięsnych zawartych w tej karmie wynosi aż 60%. Warto przy tym zaznaczyć, że mięso użyte w karmie pochodzi z kurczaków hodowanych na wolnym wybiegu. W karmie znajduje się ponadto niska zawartość skrobi. Dzięki wykorzystaniu w karmie takich dodatków, jak wyciąg z cykorii, MOS, czy FOS, karma korzystnie wpływa na rozwój flory bakteryjnej, a w rezultacie również na zdrowie układu pokarmowego.

Do podstawowych zalet karmy Acana Puppy Small Breed należy zaliczyć zawartość zbilansowanych składników odżywczych, które zapewniają szczeniętom zdrowie oraz odpowiedni rozwój. Karma przyczynia się do poprawy pracy układu pokarmowego zwierzaka. Udowodniono również, że karma Acana Puppy Small Breed wspomaga dobry stan skóry oraz sierści, spowalnia procesy starzenia, wspiera układ odpornościowy, a także przyswajanie substancji odżywczych. Jest to jedna z najczęściej wybieranych karm dla szczeniąt małych ras.

Powiązane wpisy