Acana Provincial Prairie Havest Dog

Acana Provincial Prairie Havest Dog to wysokiej jakości karma, stworzona zarówno dla szczeniąt, jak i dla psów dorosłych. Jest to karma bogata w mięso oraz zioła, bez dodatku zbóż. Karmę Acana Provincial Prairie Havest Dog stworzono z najwyższej jakości białek. Jest to jak najbardziej wartościowy posiłek dla każdego psa, pozbawaiony zbędnych węglowodanów oraz wszelkich wypełniaczy.

Karma występuje w postaci niezwykle smakowitych dla psów chrupek, zawierających duży odsetek mięsa, ryb oraz jajek. Wszystkie składniki, które użyto do wyrobu karmy Acana Provincial Prairie Havest Dog pochodzą z Kanady. W karmie znajdują się także owoce oraz warzywa, które stanowią najwyższej jakości pokarm, niezbędny zarówno dla szczeniąt, jak i dla psów dorosłych.

Około 34% zawartości karmy stanowi białko, 17% to tłuszcz, 3,5% stanowi włókno, 1,1% stanowi wapń, a 1,3% stanowi fosfor. Karma Acana Provincial Prairie Havest Dog stanowi wysokiej jakości pożywienie dla psów dorosłych oraz dla szczeniąt. Jest jedną z najchętniej wybieranych karm na rynku i cieszących się sporym uznaniem. Dodatkową zaletą karmy jest również jej niedroga cena. Karma wspomaga pracę układu pokarmowego, przyczynia się do odpowiedniego rozwoju psa oraz utrzymania jego zdrowia. Wspiera układ odpornościowy oraz przyswajanie niezbędnych substancji odżywczych.

Powiązane wpisy